RX+KSIĄŻKA WARSZTAT XXI

Cena: 399 PLN
Teraz tylko: 269 PLN

Dodatkowo przy zamówieniu otrzymują

Państwo podręcznik dotyczący

aktualnych przepisów w  Państwa Warsztacie.

oraz wideorejestator FULL HD bądź alkomat*
*wysyłamy losowo

AKTUALNA PROMOCJA :

Do każdego zamówienia złożonego 4 godziny od otrzymania oferty otrzymują Państwo program z danymi motocykli do roku 2015 gratis!

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTAT XXI wieku

Charakterystyka poszczególnych działów:

I. Ogólny zarys sylwetki-mechanik samochodowy.

W tym rozdziale przypatrzymy się sylwetce mechanika samochodowego, kim on jest, oraz jakie zadania czekają go w warsztacie samochodowym. Dowiemy się, z jakimi trudnościami i wyzwaniami mechanik samochodowy będzie musiał się zmierzyć oraz jakim wymogom stawić czoła. Ten rozdział poświęcony jest ogólnym i podstawowym informacjom z zakresu pracy mechanika samochodowego.

II. Wyposażenie warsztatu oraz porządek w warsztacie samochodowym

Ten rozdział przybliży nam wygląd warsztatu samochodowego, dowiemy się, co powinno znajdować się w warsztacie samochodowym, jakie są wytyczne. Co powinien zawierać, jak powinien być wyposażony, w jakie meble oraz urządzenia. Dowiemy się również na temat utrzymywania porządku, który jest podstawową kwestią w prowadzeniu i obsłudze warsztatu samochodowego.

III. Zakładamy warsztat samochodowy (przymus kasy fiskalnej).

Tu znajdziemy odpowiedź na pytania, jak założyć warsztat samochodowy od A-Z, krok po kroku dowiemy się jak w sposób praktyczny przeprowadzić wszelkie czynności związane z zakładaniem warsztatu samochodowego. Dowiemy się również o konieczności zakładania kasy fiskalnej oraz o programie Polska Bezgotówkowa.

IV. Biznesplan założenia warsztatu samochodowego

Ten rozdział zawiera dwa opracowane biznesplany na temat założenia warsztatu samochodowego. Możemy zobaczyć, wstępne kalkulacje i koszty inwestycyjne, jakie musimy ponieść, gdy zechcemy zmierzyć się z założeniem biznesu.

V. Marketing i budowanie relacji z klientem

Ten rozdział uświadomi nas, jak ważna jest reklama warsztatu samochodowego, zobaczymy różne rodzaje i formy reklamy. Dowiemy się, jak ważny jest plan marketingowy w prowadzeniu warsztatu samochodowego. Tutaj też znajdziemy porady, jak budować trwałe relacje z klientem oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

VI. BHP w warsztacie samochodowym

Jak wskazuje nazwa rozdziału, dowiemy się tutaj o wszelkich niebezpieczeństwach, na jakie jesteśmy narażeni, prowadząc warsztat samochodowy. Znajdziemy również instrukcje, na temat tego, jak zabezpieczyć się przed niechcianymi wypadkami i jak przestrzegać przepisów BHP, by móc bezpiecznie prowadzić warsztat samochodowy.

 

Ta książka przyda się każdemu mechanikowi.

Ogromna ilość wiedzy zawarta w tej książce przyda się nie tylko tym, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z własną działalnością, ale również mechanikom z latami doświadczenia w tym zawodzie. Najistotniejsze elementy, czyli BHP oraz instrukcja wyposażenia swojego warsztatu, przyda się zapewne bardziej tym początkującym, jednak w tej książce dostajemy również sporo informacji na temat biznesplanu, marketingu, relacji z klientem, a nawet niezbędne szczegóły prawne, m. in. przymus kasy fiskalnej. Każdy mechanik znajdzie coś dla siebie.


Istotne informacje przekazane w prosty sposób.

Lektura tej książki jest bardzo przyjemna oraz ułatwiona przez sposób jej napisania oraz zaplanowanej struktury. Sześć najważniejszych rozdziałów w spisie treści oraz indeks na końcu wydawnictwa pomagają wrócić do najważniejszych kwestii dotyczących prowadzenia warsztatu samochodowego.


Dlaczego warsztat XXI wieku?

Książka powstała w 2018 roku, co nie znaczy, że zostały tam jedynie powielone informacje z innych źródeł o biznesie warsztatów samochodowych. W niej zawarte jest wszystko, co jest na bieżąco – wszystkie szczegóły prawne, nowe trendy, sposoby prowadzenia warsztatu na miarę dzisiejszych czasów, itd. Dlatego właśnie ta książka nadaje się dla każdego mechanika bez względu na jego staż pracy w zawodzie.

 

Zarządcą ediag.pl i wydawcą książki jest :
Wydawnictwo Nimfa
ul. Kępa 1
41-219 Sosnowiec
NIP: 6443515019